Etimesgutta masa sandalye kiralama ihtiyacınız mı var? Ihtacınız olan malzemeleri tek bir adresten mi temin etmek istiyorsunuz? O zaman dogru adrestesiniz. Etimesgutta masa sandalye kiralama konusunda uzman bir ekibe sahibiz. Size uzman kadromuz ile sağladığımız hizmetlerden kıvanç duymaktayız. Etimesgutta masa sandalye kiralama hizmetimizde sadece masa ve sandalye değil, masa ve sandalyeye ek olarak isteginiz dogrultusunda çay ocağı, projektör ve çadır da kiralamaktayız.

Müşteri olarak en uygun fiyat araştırması yapabilirsiniz ancak düşük fiyat araştırmasının yanında kaliteye de önem vermek gerekir. Kaliteli malzeme aynı zamanda kaliteli hizmet demektir. Biz Etimesgutta kaliteli masa sandalye kiralama hizmetinde ön sıralarda yer almaktayız. Plastiklerimizin imalatında kırılmaz  plastikleri tercih etmekteyiz. Plastikte kalite olması şart mı demeyin. Siz değerli müşterilerimizin misafirler karşısında mahcup olmaması adına en kaliteli plastikleri tercih etmekteyiz.

Peki hangi organizaayonlara hizmet vermekteyiz? Dügün, nişan, kına, asker daveti, toplantı, konferans, sünnet dügünü vb toplu organizasyonlara hizmet vermekteyiz. Sizlerin böylesine özel günlerinde yanında olmaktan kıvanç duymaktayız. Özel günlerinize şahit olmak ve başka güzel organizasyonlarda da sizlerle buluşmak isteriz.

Etimesgutta uygun fiyatla sandalye kiralama isterseniz her bütceye en uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Dilerseniz fiyat araştırması yaparak tekrar bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Iletişime gectikten sonra bize istediğiniz sayıda sandalye ve masa adedi bildirmeniz gerekmektedir. Vermis oldugunuz sayıya göre en uygun fiyat sizlere verilmektedir.

Etimesgutta sandalye kiralama ulaşımı bizzat ekibimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Adet belirttiginiz takdirde istediğiniz adrese istediğiniz sayıda masa ve sandalye teslimatı yapılmaktadır. Bizleri sadece Etimesguttan değil, Ümitköy, Eryaman, Elvankent, Sincan, Yenikent ve Ankaranın diğer bölgelerine de teslimat sağlamaktayız.

Hijyen konusunda son derece titiz olduğumuzu belirtmek isteriz. Malzemeleri müşterilerimizden teslim aldiktan sonra temizleyerek diger müşterilerimize kiralama hizmetini gerceklestirmekteyiz. Biliyoruz ki hijyen herkesin en hassas noktasıdır. Malzemelerimizi kırık, çizik veya kirli olarak müşterilerimize teslim etmiyoruz. Bakım ve onarımını yaptıktan sonra hizmetinize sunuyoruz. Etimesgutta masa sandalye kiralama hizmetinden yararlandığınız için teşekkür eder bir sonraki organizasyonlarda sizlerle buluşmak isteriz.

Etimesgutta masa sandalye kiralama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Buttonİletişime Geç